ساراترین سارا

توی پست قبل، براتون از خاطره ی پاییز گذشته گفتم.. روزی که ذبیح الله کوچیک، با ما هم غذا شد و ماجرای زندگی و مادر و افسانه ی رودخانه و شیطان را برایم گفت.

آن روزها تا به حال، با خودم فکر میکردم که چقدر شرایط ذبیح بد است. و هربار که یادش کردم، دلم گرفت..

این روزها دل خودم هم گرفته. احساس میکنم دلم و غرورم شکسته.. انگار چیزهای زیادی در دلم مرده.. دلشکستگی بغض می آورد. و چند روزیست که بغض داشتم..

بعد میشنوم که دوست ویرگول نشانم، سارای باهوش و خوب، که چندسالیست مجازی میشناسمش، اما حقیقی خواندمش و حسش کردم، دنیایش را از دست داده.. محمد این خبر را میدهد در حالی که بغض کرده، و من و برادر، در آغوش هم بغض را گریه میکنیم..

عقیده ام یکباره عوض میشود و نگاهم به ذبیح الله کوچک. ذبیح همه چیز دارد، وقتی مادری هست که با تجسم شیطان، فرزندش را از خطر غرق شدن حفظ کند. اصلا ذبیح مادر که دارد، دنیا در مشت اوست..

و هنوز اشک میریزم، به غم سارا و رفتن مادرش. و از خدا برای دخترِ مادری که خداوند بهشت را زیر پایش قرار داده، صبر و صبر و صبر طلب میکنم.

/ 8 نظر / 56 بازدید
علیرضا

سلام بر استاد سخن، سعدی زمان ضمن ابراز تاسف اعلام موافقت می کنم با در مشت بودن دنیای کسی که مادر دارد و ضمنا شوق و اشتیاق فراوان از مجدد خواندن شما مثل همیشه بعد از خوندنتون هم ذوق خوندن یه مطلب خوب باهامه هم یه لذت کشفی که شما منتشر کردین هم چندین و چند ذوق دیگر

سيستم وبلاگدهي جديد لاين بلاگ

يه سيستم فوق العاده حرفه اي براي وبلاگ نويسان کاملا رايگان ايندکس بسيار بسيار سريع در گوگل و ياهو ثبت رايگان وبلاگ شما در هزاران دايرکتوري سايت هاي ايراني و خارجي همين حالا وبلاگتون رو در لاين بلاگ بسازيد www.lineblog.ir

مونا

خدا صبر بده بهشون [گل]

موذنی راد

سلام خیلی زیاد دلتنگ خوندنتون بودم ... خوشحال که هنوز هم مثل قبل می نویسید اونهم زیبا و آرام ...[گل]

یوسف

دیروز اجرات رو تو تلویزیون دیدم، از نظرم کارت نسبت به دو شرکت کننده دیگه خیلی بهتر بود واقعا تماشاگرا بی انصافی کردن، البته قضاوت تو این کارا بیشتر شخصیه، ولی داور هم نظر من رو داشت.

یوسف

سلام دیروز اجراتون رو دیدم خدایی از کار دو شرکت کننده دیگه خیلی سر بود و بهتر .امیدوارم ادامه بدی و دلسرد نشی واقعا مثل یک مجری حرفه ایی بود

یوسف

اری از اینستاگرام [لبخند]