اینجا آخر دنیاست

اینجا آخر دنیاست... جایی که قلب من سرشارِ مهر میتپد.

لحظه ها ایستادند.. لحظه های من چند لحظه ای ایستادند...

قصه ای روایت میشود.. این قصه، قصه ی اشک است و روزهای رفته و ترس و درد؛

حالا، آخر این ماجراست

اما هر آخری که همیشه بد نیست...

چشم های اشک آلود که همیشه لبریز غم نیست

من آرامش را در لحظه ای یافتم، که فکرش را هم نمیکردم. من آرامش را در طنین صدایی یافتم که صادقانه دلداری میدهند.. من آرامش را در نگاهی یافتم، که غرور قرمز رنگی، نمیگذارد اشک هایش لبریز شوند.

من آرامش را در لحظه ی "گفتن" یافتم و هق هقی که تهی شدن از دردهاست.

من آرامش را در یک دنیای خاکستری رنگ و خاموش، غرق در نوری بزرگ یافتم، آنجا که دلی، دل به دردِ دلی میسپارد.

اینجا آخر دنیاست. جایی که من اشتباهاتم را که در لحظه لحظه ی همیشه ای سرد، محکم توی دست های گره شده ام میفشردم، پشت سرم میگذارم و از کنارشان گذر میکنم.. اشتباهاتی را که شاید، روزی، روزگاری، من بوده اند، اما حالا دیگر از من و برای من نیستند.

امشب، آن اولین شبِ آرامشی است که می آید و من روی رنگین کمان ها و بر بال پروانه های طلایی خیالم، رویاهای شیرین خواهم دید..

اینجا آخر دنیاست. جایی که به وسعت یک قلب بزرگ، نور آرامش به دلم میپاشد و من، تازه، بعد از این همه سال... این همه روز... این همه دقیقه ها و ثانیه ها، "من" میشود.

اینجا آخر آن دنیای پوچ خاکستری رنگِ خیالیست، که روزها و شب ها بر خودم ساخته ام و امروز، آرامش، با تمامِ حقیقتش همچون وحی، به روحِ شیشه ایَم نازل میشود.

آری، اینجا آخر دنیاست

/ 14 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

اگه آخر دنیا باشه که دیگه امید و انگیزه ای نداره!! مطمئنی که الان حالت خوبه؟! جواب منو نده به خودت جواب بده..! این تهی شدن آدم بعد از هربار کنار گذاشتن کلی انرژی میگیره کلی زمان میبره برای ترمیم... آرزو میکنم زود این خلا برات پر بشه[گل]

مونا

سلام ارغوانی عزیزم . این روز ها آرامش ، مطاع نابی است . خوشحالم که به دستش آوردی[گل]

مونا

اشتباه نوشتم "متاع"[خجالت]

شکیبا

شاید بی ربط باشه ولی حالتت منو یاد اون موقع هایی میندازه که مدتها درگیر یه سوالی،بعد تو شرایطی که فکرشو نمیکنی،جواب به صورت خیلی بدیهی میاد تو ذهنت.و انگار،از این درست تر،چیزی نیست.

رها

این آرامش همه چیزه.. امیدوارم همیشه باهات باشه[لبخند]

بامدادخمار

همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند بنابراین تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت مگر اینکه شما اجازه بدهید..

نیم زن

کاش من هم میتونستم مثل تو روزی آرامش رو تجربه کنم.... اما انگاری هق هق و دست های گره شده هم چاره ساز من نیست...

علیرضا

سلام و درود بر استاد بزرگ، ارغوانی سابق، آبی و بنفش و گلبهی و قرمز و سفید و صورتی فعلی! استاد چقدر متنتون زیبا و جادار بود. اصلا این اولین شب آرامش چی هست حالا؟

khodai

سلام..[گل] [گل] بسیار زیبا و ارامش بخش عزیز.ممنون[گل]