غریبه ها را در نیابید!

ببینید دوستانم؛ غریبه، غریبه است!

باید تکلیفتان را با وی روشن کنید. پس غریبه، غریبه است، حتی اگر از نزدیک ترین افراد به شما باشد.

بنا بر این نظریه، افراد مذکور، در صورت دیدن و دانستن کوچکترین مسأله ی شخصیِ مگوی شما، آن را عَلَمی (یا اَلمی!) میکنند برای فائق آمدن و چیرگی بر شما!

پس، کلاً بهترین کار این است که همچون گذشته ای نه چندان دور، مهر سکوت به لبهایتان بزنید و بگذارید اطرافیانتان فکر کنند آدم ساده و بی حاشیه و حرکتی هستید که روز را شب میکند و شب را به صبح میرساند که روزگار فقط بگذرد!

اگر کاری را که من میگویم انجام دهید، این مخفیانِگیِ شما، باعث میشود تا از گزند هر آشنای غریب و غریب آشنا در امان بمانید!

و دوباره تأکید نمیکنم، چون اطمینان دارم که زین پس "سکوت" را سرلوحه ی امور خویشتن قرار خواهید داد.

و من ا... توفیق

/ 10 نظر / 9 بازدید
علیرضا

مجدد سلام بر ارغوآبی در مورد این پستت باید بگم ازون نظریه ها دادی که هم می تونم با کلش مخالفت کنم هم موافقت در هر صورت توصیه ای که کردی رو یک عمره دارم اجرا می کنم

پرهام

الان خودت موافقی یا مخالف ؟؟ اعتراضی هم بود یه ذره حرفت انگار .. همم؟ الان به خودت تاکید و یادآوری داشتی یا اطرافیانت بیشتر؟

پرهام

اوهوم .. خوب سفارش می کنی [گل]

m.rad

سلام من فکر می کنم سکوت خیلی از موارد تاثیر بیشتر از گفتن رو داره .گاهی سکوت خودش یه دنیا حرفه ممنونم از مطالب قشنگت خانومی...[لبخند][گل]

شکیبا

سکوت رو خیلی خوب گفتی.اولش سخته ولی انقد خوبه.همه ازت راضین.تو اعصابت راحته.بعد یه اتفاقهایی میفته که می بینی اگه حرف میزدی همه چیز خراب میشد.

سامورايي

يادداشت بعديت خصوصيه و من هم ميگذارم روز مبادا آن را ميخوانم...

رها

این شبیه تهدید بود! شایدم خودش باشه!![لبخند]:d