گسترده تر از عالم تنهایی من عالمی... نباید باشد! - دختر ارغوانی

دختر ارغوانی
ورود شما به دختر ارغوانی را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علیرضا
تبلیغات


یک: دوست واقعی اونیه که وقتی میبیندت بگه وااااااای امروز چقدر ناز شدی، اما چهره ی خودت ساده قشنگ تره.

نه به خاطر اینکه امر به معروف و نهی از منکر کرده باشه، نه! برای اینکه تو رو هر طور که هستی دوست داره. خودت رو میخواد با همه ی کاستی ها و اشکالاتت. چه فرقی میکنه تو امروز سرخ باشی، سفید باشی یا سیاه؟!

من کلی از این دوستا دارم. خیلیَن! یعنی در اصل یه دونه است، اما تو این روزگار، یه دوست واقعی، به اندازه ی همه ی دنیا ارزش داره. زیاده، از بس که بزرگه.

دو: اینکه کسی، از شما چیزی رو بدونه که بدون تردید بتونه عامل نفرتش باشه، و با این وجود شما رو دوست داشته باشه، این شرطه. وگرنه تو شرایط عادی که همه همدیگه رو دوست دارن!

سه: یا ایها الذین آمنو و حتی ایها الذین لا آمنو! که برایمان هر بار پاستیل snake میخرید، دقت کنید این مارهای داخل بسته ی پاستیل همه یک رنگ نباشن! چون خوردنش جذابیتشو از دست میده! دیده شده که میگما! این دیروزیا همه اش زرد_سبز بود به جز دو تاش!

چهار: لطفاً فراموشم نکنید. فراموش نکنید که چی بودم. با چه افکاری و چه نگاهی (فارغ از خوب و بد بودنشون)، تا همیشه مثل اول بدونیدم، حتی اگر عوض شدم!

پنج: برای بعضی پست ها وقتی میاید پیغام خصوصی میذارید که احساسم رو درک میکنید، چون تجربه اش کردید، دلم میشکنه. حقیقتاً میشکنه... چون نباید درکش کنید. تجربه نکنید. خواهش میکنم.

بذارید تو داشتن یه سری احساسات تو دنیا تنها باشم

[ ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩۳ ] [ ٦:٥٢ ‎ب.ظ ] [ دختر ارغوانی ]
پيوندهای روزانه
امکانات وب