کوچک بودم و روزی زاده شدم! - دختر ارغوانی

دختر ارغوانی
ورود شما به دختر ارغوانی را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علیرضا
تبلیغات


کوچک بودم که زاده شدم.. به جثه، به دانایی و توانایی. او هم کوچک بود. به جثه و به عدد سنش.

دنیا مرا برای آمدن دعوت نکرده بود. اما مگر میشد در عالم زری که تو را، صبوری ات را، مهربانی و گذشتت را، در کنار تمام مصائب و سختی ها و ناجوانمردی های روزگار و آدم های نزدیکش دیده بودم، از یاد ببرمت و نخواهم که کنارم باشی.. پس من آنقدر به پروردگارم اصرار کردم، تا زاده شدم و در دستان کوچک تو، و پا به پای نوجوانی ات، ثانیه به ثانیه با هم بزرگ شدیم. با هم، هزاران فراز و فرود متداوم زندگی را صبر کردیم و با هم، برای آینده های روشن نقشه ها کشیدیم.

از همه چیزت گذشته ای. از جوانی ات. از شادابی و طراوتت. از سلامتی ات. از آرزوهایت. از تمام حقت برای داشتن بهترین ها گذشتی و فرای مادر بودن، که به خودی خود، بزرگترینِ مقام هاست، مادری کردی برایمان.

همین بودنت، تمام سرمایه ی من است. و بارها در اندیشه ام مرور میکنم، که اگر رفته بودی، حال و سرنوشت و انتهای ما، به چه تیرگی هایی گره میخورد.. تو هیچ کاری نکن. تو تمام کرده ای تمامِ مادری را. تو فقط باش و همیشه بمان. بمان که گرم ترین پشتِ عالمی، برای منی که بی تو، تمام زندگی را بی پناه ترین بودم. تو قراری برای منی که بی تو بی قرارترینِ عالمم.

غصه نخور.. میدانم رنجوری، از قدرناشناسی ها و از کوتاهی ها. اما به زبان نمی آوری. اما بدان، قدر لحظه لحظه ی ماندنت را، شمع شدن و آب شدنت را، ریختن و ساخته شدنت را، صبر تمام نشدنی ات را، دل شکسته و جوانی رفته ات را میدانم. و از خدا خواسته ام تا ثانیه ی آخر عمرم، همیشه کنارم باشی. خداوند حتماً دعای مرا هم میشنود و امید به اجابتش دارم، چرا که او مهربانِ رحیم است.

ببخش تمام بدی هایمان را. ببخش کوتاهی هایمان را و ببخش تمام نابخشودنی هایمان را.

من کوچک بودم که زاده شدم. از مادری که بر خلاف سنش، بزرگترینِ عالم بود.

 

*روز بزرگ ولادت حضرت زهرا رو به تمام مادرها و زنان جهان تبریک میگم و آرزوی بهترین ها رو برای همه ی فرشته های عالم دارم. ببخشید که تاخیر داشتم برای تبریک. بگذارید به حساب این کسالت تمام نشدنی*

[ ٢٢ فروردین ۱۳٩٤ ] [ ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ] [ دختر ارغوانی ]
پيوندهای روزانه
امکانات وب